• Po - Pá: 9:00 - 17:00
 • +420 732 876 148
 • info@stavby-brauner.cz
 • O nás

  Historie společnosti
  Historie společnosti

  Naše společnost se již od roku 2006 zabývá bytovou výstavbou, průmyslovou výstavbou a rekonstrukcemi všeho druhu a rozsahu. Sídlo společnosti je v Olomouci, zakázky však realizujeme v širokém okolí, převážně na střední Moravě.

  Neustálý růst
  Neustálý růst

  Nemalé finanční prostředky vkládáme do vybavení firmy, vlastníme vybavení od veškerého ručního nářadí až po těžkou techniku. V rámci kompletních dodávek stavebních prací disponujeme všemi druhy potřebných řemesel od zdravotechniky, instalatérské a topenářské práce, elektroinstalace, klempířské a pokrývačské práce, obkladačské práce, montáže suchých staveb atd.

  Naše vize
  Naše vize

  Po dobu naší existence budujeme všestrannou a stabilní stavební firmu, která klade důraz hlavně na férové a otevřené jednání, dodržování dohodnutých termínů a precizní provádění stavebních prací s profesionálním přístupem a spolehlivostí.

  Odbornost zaměstnanců
  Odbornost zaměstnanců

  Veliký důraz klademe na profesionalitu našich zaměstnanců, kteří pravidelně absolvují pravidelná školení dodavatelů prověřených materiálů (STOMIX, BAUMIT, MAPEI, ISOVER, WEBER, CEMIX, aj.), dále školení BOZP, lešenářské školení, atd.

  Profesionalita
  Profesionalita

  Nejde nám jen o zisk, ale hlavně o celkovou spokojenost našich klientů. I proto, že většinu svých zakázek získáváme právě přes osobní doporučení od našich spokojených zákazníků, což je i pro nás známka, že svou práci provádíme kvalitně.

  Zodpovědnost
  Zodpovědnost

  Naše firma je od počátku své činnosti řádně pojištěna u ČPP a.s. na veškerou odpovědnost podnikatelů, stavebně montážní pojištění a hromadné pojištění odpovědnosti zaměstnance při výkonu povolání.